Koszulki
Na ścianę
Ekotorby
Kubki
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czym jest Artarena ?

ArtArena.pl to nowy polski serwis internetowy skierowany do twórców sztuk wizualnych, którym daje możliwość sprzedaży i promocji prac, także nadaniu im nowego użytkowego wymiaru w postaci modnych produktów.

Powstał z myślą o tych, którzy nie tylko tworzą, ale potrafią też i wiedzą jak zarabiać na swoim talencie. Z pewnością zainteresuje także miłośników rzeczy niezwykłych i unikalnych , które charakteryzują się niecodziennym wzornictwem.

W ArtArenie sztuka staje się elementem codziennego życia. Posiadanie T-shirt’a lub ekotorby z designerskim nadrukiem, picie porannej kawy z nietuzinkową grafiką to najlepszy sposób ekspresji , pokazania co lubimy i co sprawia nam radość !

Jak to działa?

Nie pobieramy żadnych opłat za tworzenie produtktów.

Każdy artysta może sprzedać swoją sztukę na nośnikach udostępnianych przez Artarena.pl w czterech kategoriach: Kubki, Koszulki, Ekotorby oraz Oprawione wydruki na ścianę.

To Ty decydujesz o wysokości swojej marży.

Twoje prace zostaną ochronione Licencją Creative Commons, która działa na zasadzie “pewne prawa zastrzeżone” – granice dozwolonego użytku są szersze i wyraźniejsze niż te wytyczone na zasadzie “wszelkie prawa zastrzeżone”. Więcej...

Dajesz nam swoje prace, a my zamieniamy je w produkt, który zostaje dostarczony prosto do drzwi kupującego !