Koszulki
Na ścianę
Ekotorby
Kubki
 
 
 
 
 
 
 
 
 
tu jesteś:  
strona główna O nas
O nas

Art


Designerzy, graficy, ilustratorzy. Projektanci wnętrz, fotografowie, street artowcy i decoupażyści.
Ci, którzy śledzą trendy, tworzą z myśla o otwartym na novum odbiorcy, wiedzą jak połaczyć sztukę z codziennością.

Arena

Miejsce, gdzie estetyczny wymiar sztuki wzbogacany zostaje o wartość użytkową.
Przestrzeń, w której zachodzi przekztałcenie talentu w dzieło.
Portal, gdzie pomysł spotyka produkt.

ArtFight

Co miesiąc wyłaniamy grafikę miesiąca. Najlepszy projekt staje się wizytówką ArtAreny.pl i profilu na Facebook’u na cały miesiąc.

O nas

ArtArena.pl to nowy polski serwis internetowy skierowany do twórców sztuk wizualnych, którym daje możliwość sprzedaży i promocji prac, także nadaniu im nowego użytkowego wymiaru.

Powstał z z myślą o tych, którzy nie tylko tworzą, ale potrafią też i wiedzą jak zarabiać na swoim talencie. Z pewnością zainteresuje także miłosników rzeczy niezwykłych i unikalnych , które charakteryzując się niecodziennym wzornictwem.

W ArtArenie sztuka staje się elementem codziennego życia. Posiadanie T-shirt’a z designerskim nadrukiem, picie porannej kawy z nietuzinkową grafiką, a w przyszłości jazda na desce snowboardowej czy deskorolce pokrytej niesamowitymi wzorami to najlepszy sposób ekspresji , pokazania co lubimy i co sprawia nam radość.

Jak to działa?

Każdy artysta może sprzedać swoją sztukę na nośnikach udostępnianych przez Artarena.pl. To on decyduje o wysokości ceny swojego wzoru. Artysta sam przydziela dany wzór do jednej z wymienionych przez serwis dziedzin: T - shirty, oprawione grafiki z passparteu, antyramy, wydruki "bleitram", piny a w przyszłości może nawet nadruki na decki i full cap'y, czy każdy inny projekt który nas zainteresuje.
Każdy projekt nabierze formę wyjątkowości, będzie narzędziem do stworzenia unikatowego produktu, mówiącego o osobowości i talencie twórcy.

Twoje prace zostaną ochronione Licencją Creative Commons, która działa na zasadzie “pewne prawa zastrzeżone” – granice dozwolonego użytku są szersze i wyraźniejsze niż te wytyczone na zasadzie “wszelkie prawa zastrzeżone”.

Dajesz nam swoje prace, a my zamieniamy je w produkt, który zostaje dostarczony prosto do drzwi kupującego.

Przystąp do artystycznej rewolucji !